Влаштування фонтанів, водоспадів

Декоративні фонтани та водоспади давно увійшли до ландшафтного дизайну, як одні з головних елементів, що прикрашають загальний вигляд ділянки. Міцно закріпившись на своїх позиціях, вони стали набувати безліч видів, форм та варіантів виконання. Така популярність говорить про те, що енергія води є однією з найсильніших енергій, що надихають. Крім естетичної функції, дзюрчання води сприяє емоційному розвантаженню та моральній рівновазі. На підтримку видовищності буйства води вступає ще й практична функція водоспадів та фонтанів – наситити простір вологою, необхідною не тільки для рослин, а й для гарного самопочуття людини. Саме тому відмінним місцем відпочинку є зона з приємною вологістю і водою, що рухається. Атмосфера фонтанів і водоспадів наповнюється привабливістю і колосальною заспокійливою силою. Якщо ваша ділянка пахне тишею та спокоєм, але для рівноваги природних стихій вам не вистачає руху, то фонтан чи водоспад стане найкращим рішенням для ділянки біля будинку чи громадського закладу.

Компанія GoldenArt виконає ландшафтний дизайн під ключ. Ми зможемо реалізувати проекти з влаштування водоспадів або фонтанів будь-якої складності, починаючи від дизайну до декорування та запуску.

Проектування ландшафтного дизайну з урахуванням розміщення фонтанів чи водоспадів – один із найбільш важливих та відповідальних етапів виконання робіт. Фахівці GoldenArt проведуть дослідження території для визначення місця та розміру майбутнього водного елементу дизайну вашої ділянки. Оскільки важливий вибір місця для фонтану або водоспаду, варто підійти до цього питання максимально вдумливо. Щоб запустити цілу низку подальших процесів з влаштування фонтану або водоспаду, враховується, наскільки цей елемент дизайну буде проглядатися з різних боків, потрапляння прямих сонячних променів, близькі споруди та рослини. Обов’язковим є аналіз рівня поверхні, щоб визначити нижчу точку розміщення фонтану чи водоспаду. Дизайнери GoldenArt візуалізують вам креативні ідеї фонтанів і водоспадів від «сільських» мотивів до ультрасучасного оформлення безперервного потоку води.

При влаштуванні фонтанів і водоспадів необхідною умовою є можливість підключення до електроживлення, оскільки необхідно підключати насос для створення ефекту руху води. Серце водоспаду або фонтану – насос, заслуговує на окрему увагу. Як і серце людини, насос забезпечує циркуляцію води у водоймі. Вода під натиском переміщається у фонтані та водоспаді, створюючи безперервний процес руху води. GoldenArt підбере для вашого водоспаду або фонтану відповідний насос, залежно від задуманої композиції.

Професіонали з влаштування фонтанів та водоспадів створять ефект безперервного руху води навіть без електроживлення, тобто без насосу. Є кілька варіантів таких конструкцій. Завдяки центральному водопроводу або, наприклад, колодязю чи свердловині на вашій ділянці. При цьому виді вляштування водоспаду або фонтану також забезпечується відведення води. Залишіть всі турботи про влаштування та декорування фонтану або водоспаду на GoldenArt і просто насолоджуйтесь якісно виконаною роботою. Перелік виконуваних робіт:

 • Аналіз території;
 • Дизайн-проект ландшафту;
 • Складання кошторису та технічних документів;
 • Підбір та закупівля всіх необхідних матеріалів;
 • Підготовка основи для фонтану чи водоспаду;
 • Зміцнення стін основи;
 • Монтаж ємкості чи настилу;
 • Встановлення насосу;
 • Декорування фонтану чи водоспаду;
 • Запуск фонтану чи водоспаду;
 • Технічне обслуговування (очищення/заміна фільтрів, обслуговування двигуна).

Створіть неповторне видовище на своїй ділянці, дивуйте своїх близьких та друзів умінням оживити свій простір та наповнити позитивною енергетикою!