Облицювання фасадів з натурального дерева

Фасад не даремно називають обличчям будинку, адже саме від нього залежить перше враження від будівлі. Зовнішній вигляд будови, а також її довговічність та практичність визначається вибором правильного оздоблювального матеріалу. Одним із найпоширеніших сучасних способів облицювання фасадів є використання натурального дерева.

Переваги облицювання фасадів із натурального дерева

Фасади з натурального дерева – чудове рішення для облицювання будівель, адже їх можуть встановлювати практично в будь-якому кліматичному поясі. Такі фасади не бояться високо- та низькотемпературного впливу, а також стрімких перепадів. Дерев’яні фасади мають ряд переваг:

  • надання будові естетичного вигляду – використання фасадів з дерева дозволяє втілювати в життя оригінальні дизайнерські рішення будь-якої складності;
  • зниження витрат на опалення — деревина має чудові теплоізоляційні характеристики, що значно оптимізує витрати на опалення будівлі;
  • гарні ізоляційні якості – фасади з натурального дерева допомагають підвищити гідро-, шумо- та теплоізоляцію будь-якої будови;
  • висока ефективність – дерев’яні фасади легко захищають будівлі від такого неприємного явища, як промерзання кутів;
  • єдине дизайнерське рішення – дерев’яне облицювання будинку дозволяє створити атмосферу єднання з природою, що дуже важливо при благоустрої ландшафту території.

Дерев’яні фасади можна встановлювати вертикально або горизонтально, так і по діагоналі.Фасадні панелі рекомендовано встановлювати на спеціальну підсистему з нержавіючої сталі. Для прояву кольору та структури натурального дерева сайдинг слід покрити спеціальним складом, в основу якого входять натуральні олії та віск. Для облицювання фасадів використовується якісна деревина модрини сибірської, ясена, дуба, бука, сосни та ін.

Фасадні роботи від професіоналів

Протягом 15 років активної діяльності компанії Golden Art займається реалізацією простих та складних завдань із проєктування ландшафтного дизайну. Наші фахівці також здійснюють облицювання фасадів із натурального дерева. Ми допомагаємо правильно підібрати матеріал, а також проводимо якісний монтаж із дотриманням необхідної технології. Це робить облицювання не тільки красивим, але і максимально якісним і довговічним.