Про компанію

Якщо ви вважаєте за краще довіряти втілення своєї мрії тільки професіоналам з великим досвідом роботи, тоді пропонуємо познайомитися з нашою компанією, нашими ідеями, співробітниками, прикладами робіт та нашою місією.

Дивно, як стан людини може змінити навколишній світ! Якщо навколо вас справжня краса природи, яка проявляється в шелесті листя, зелені хвойників, барвистості квітів та ніжному дзюрчанні води, ви наповнюєтеся щастям та умиротворенням. І найголовніше, вам не потрібно далеко по природу їхати. Все це можна створити! Завдяки досвіду та професіоналізму співробітників компанії GoldenArt всі стихії природи можна відтворити навіть на пустельній ділянці! Ми зможемо догодити найбільш досвідченим і вимогливим клієнтам.

Місія компанії

Наша місія полягає в тому, щоб через прекрасне, що створюється руками наших співробітників, гармонізувати внутрішній світ клієнтів, оточити їх простором комфорту та краси.

Найвідповідальніше завдання для нас – втілити вашу мрію у реальність.

Щоб реалізувати проекти ландшафтного дизайну, ми використовуємо найновітніші технології та найкреативніші ідеї. У нашому арсеналі є найширший спектр техніки та інструментів, ми маємо все необхідне для ландшафтного дизайну, проте найціннішим ресурсом є наші співробітники. Кожен із них – професіонал у своїй роботі та прагне передати місію компанії, виконати замовлення якісно та швидко. Дизайнер з ландшафту візуалізує ваші побажання або допоможе вам обрати стиль та напрямок, який найбільше відповідає вашим уявленням про ідеальний ділянку.

Компанія GoldenArt уже понад 15 років реалізує проекти ландшафтного дизайну “під ключ”. Наш досвід дозволяє виконувати замовлення будь-якого рівня складності, від послуги ландшафтного дизайну до будівництва гідротехнічних споруд. З моменту початку діяльності компанії у 2005 році, командою GoldenArt виконано понад 700 проектів.

Спектр послуг компанії охоплює всі запити замовника щодо ландшафтного проектування, благоустрою територій, водоймів, набережних, а також послуги, пов’язані з проведенням експертиз, оформленням і узгодженням документації.

Замовлення ландшафтного дизайну більше не є довгою та трудомісткою роботою, адже ми цінуємо ваші сили та час. GoldenArt візьме на себе виконання всіх етапів проекту: архітектор проведе оцінку стану об’єкта, дизайнер ландшафту підбере всі необхідні матеріали та рослини для виконання замовлення, складемо кошторис і точний графік виконання робіт, якого неухильно дотримуємося. Завдяки злагодженій роботі всіх відділів компанії і постійному моніторингу якості виконаних робіт, ви отримаєте готовий замовлення в обумовлені строки. Також нашою перевагою є довгострокова гарантія на всі виконані роботи.

Самі сміливі мрії ландшафтного дизайну здійснюються з GoldenArt!