Будівництво навісів для човнів

З настанням осінніх холодів та негоди закінчується сезон водної навігації. Тому власник плавзасобу має подбати про організацію зимового зберігання судна. Навісами називають спеціально створені покрівлі, розміщені на стовпах або опорах, основним призначенням яких є захист човнів або будь-якого іншого невеликого водного транспорту від негоди.

Навіси для човнів: переваги та різноманітність конструкцій

Навіси для човнів – незамінні споруди для плавзасобів. Адже за їх відсутності будь-яке судно на відкритому повітрі може зазнати корозії, що загрожує повною руйнацією конструкції. Або ж системи можуть вийти з ладу. Тому облаштування навісу – ідеальний спосіб захистити судно від негативного впливу різних погодних явищ.

Навіси для човнів можуть бути двох видів:

  • окремо розташовані — розташовуються далеко від усіх споруд і є стаціонарними самостійними навісами;
  • прибудовані — такі навіси зазвичай мають спільну стіну з будівлею гаража або іншої споруди, розташованої на причалі.

Як матеріал для виготовлення даху навісу можна використовувати різні матеріали:

  1. Оцинкований профільований лист, що має високі опорні здібності, хороші антикорозійні особливості, а також мала вага. Це сприятливо впливає на монтаж конструкції.
  2. Полікарбонат – матеріал, який дозволяє створити стильний навіс, що витримує великі механічні навантаження, а також перепади температур. Полікарбонат стійкий до спалаху. Привабливий вигляд матеріалу створює унікальний елемент декору для дизайнерського ландшафту.

Розмір навісу залежить від двох факторів: площі причалу та габаритних розмірів судна.

Будівництво навісів для човнів на вигідних умовах

Компанія Golden art надає послуги ландшафтного дизайну під ключ. На запит клієнта ми можемо взятися за будівництво навісу для човнів будь-якого розміру. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до реалізації найскладнішого завдання та максимальний рівень відповідальності. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи та виконують усі завдання відповідно до встановлених термінів.

Якщо вам потрібна додаткова інформація або індивідуальна консультація, залишайте заявку на сайті. Фахівці Golden art зв’яжуться з вами за короткий термін.