Спецтехніка

Для виконання будівельних робіт будь-якої складності обов’язково потрібне застосування спецтехніки. Кожна одиниця має свої функції та призначення. Компанія Golden art має у своєму розпорядженні парк, який включає різноманітну спеціалізовану техніку для виконання ландшафтних, днопоглиблювальних та інших робіт.

Екскаватори

У розпорядженні компанії Golden art є екскаватори різного застосування:

  1. Екскаватор-амфібія Bell, що плаває, модель Doosan DX225 з довгою стрілою — спецтехніка, призначена для переміщення по м’якому ґрунту і болотистій місцевості. Техніка здатна триматися на воді для забезпечення максимальної безпеки. Це відмінний всюдихід, який застосовується для боротьби з ерозією, обслуговування та очищення водних шляхів, а також поглиблювальних та відновлювальних робіт у водоймах.
  2. Гусеничний екскаватор JCB JS 220 LC — високоефективна техніка, що має високу потужність силової установки та має гарну тягу. Такий екскаватор може легко впоратися зі знесенням будівельних об’єктів, розробкою ґрунту будь-якої категорії, а також переміщенням великих об’ємів ґрунту під час роботи на відвалах.
  3. Гусеничний екскаватор DOOSAN DX225LCA – інноваційна надійна машина від південнокорейського виробника, яку можна використовувати в умовах поганої прохідності, у тому числі на вологих глиняних та болотних ґрунтах.
  4. Гусеничний екскаватор JCB JS 210 LC – ця техніка використовується для виконання різних землерийних робіт, а також для навантаження та переміщення ґрунту. Екскаватор можна використовувати в болотистій місцевості, на слабких ґрунтах та в умовах бездоріжжя.

5.Гусеничний екскаватор DX 260 LCA – маневрова техніка, призначена для копання ґрунту. Міцні конструкції землерийних машин забезпечують ефективну експлуатацію протягом тривалого часу.

Бульдозери та самоскиди

Засипання траншей, зняття та переміщення ґрунту, зведення дамби та інші завдання неможливо виконати без бульдозера. Компанія Golden art може залучити для робіт таку спецтехніку:

  1. Бульдозер CASE 1650 K – високоточний агрегат з дизельним двигуном та електронним керуванням. Відрізняється високою стійкістю на схилах та різних типах ґрунтів, а також високоефективною роботою.
  2. Бульдозер CATARPILAR D6H – важка будівельна машина з гусеницями, які забезпечують відмінне зчеплення з ґрунтом, високу тягу та мобільність на будь-якій місцевості. Може використовуватися для прокладання траншей, ровів, викорчовування пнів, розробки ґрунтів різних категорій.

Для проведення будівельних робіт, а також для перевезення великих вантажів необхідні машини, які здатні організувати транспортування величезних обсягів будь-якого матеріалу. З цим завданням чудово впораються самоскиди:

  • шарнірний самоскид JCB 722 — спецтехніка, яка відрізняється високою прохідністю та чудовою маневровістю. Підходить для перевезення великих обсягів сипких вантажів, контейнерів, довгомірів тощо;
  • самоскид загальний вантажний TATRA 815 – чудово зарекомендував себе у роботі в будь-яких дорожніх умовах: від асфальтового шосе до бездоріжжя. Його можна експлуатувати у важких кліматичних умовах, а також за різної погоди.Самоскид має чудові робочі та технічні характеристики.
  • самоскид вантажний МАЗ 551605 — незамінний помічник під час будівництва, адже він здійснює перевезення різноманітних вантажів. Техніка відрізняється високою вантажопідйомністю та універсальністю експлуатації.

Інша спецтехніка

Крім самоскидів, у парку є сідельний тягач MAN TGA 26,363FVLS, оснащений сідельно-зчіпними пристроями. Вони дозволяють транспортувати вантажі у довгих напівпричепах. Техніка відрізняється гарною маневровістю.

Також у нашому автопарку є спеціалізований напівпричіп Н/ПР-Платформа-Е NOTEBOOM OSD-AZ-56 – транспортний засіб, призначений для переміщення усіляких вантажів.

Компанія Golden art має у своєму розпорядженні механічний укладальник тротуарної плитки Optimas H88. Така машина має високу потужність та відрізняється простотою керування, що дозволяє за одну зміну укладати 700-800 квадратних метрів плитки. Машина відрізняється високою маневровістю та ефективністю як на маленьких, так і великих ділянках.

Golden art пропонує широкий вибір робіт спецтехніки. Обов’язково звертайтесь до нас. Зв’язатися з нами можна за контактами, вказаними на сайті.