Влаштування посівного та рулонного газону

У ландшафтному дизайні газонне покриття – незамінний елемент у програмі озеленення та благоустрою ділянки. Для оформлення великої ділянки найкраще підходить газон. Він не лише має гарний вигляд, а й дає багато важливих переваг.

Особливості газону

Газон – це не просто зелений майданчик біля будинку. Це ще й найкращий інструмент для створення цікавого садового ландшафту. Заведено розрізняти два типи газонів:

  1. Посівний – його суть відображена в самій назві: траву для такого газону спеціально сіють у заздалегідь підготовлений ґрунт. Посівний газон має порівняно низьку вартість, а також відрізняється високою стійкістю до несприятливих зовнішніх факторів. Звичайно, є й недоліки. Серед них: висока трудомісткість робіт, а також тривалий термін вирощування трав для формування щільного покриву.
  2. Рулонний газон – це дернина газонних трав віком 1,5-2 роки. Такий газон укладають на підготовлений ґрунт, після чого коріння трави проростає в неї, перетворюючись на одне ціле з місцем укладання. Серед переваг рулонного газону: мінімальні фізичні витрати при догляді та швидке створення красивого трав’яного покриву. Недоліки теж є: порівняно висока вартість, схильність до захворювань під час приростання газону до землі, а також у період акліматизації.

Що вибрати: посівний газон чи рулонний? По суті, це лише два різні шляхи для досягнення однієї мети — красивого зеленого лужка. Рулонний газон підходить для тих, хто не хоче витрачати час та сили на самостійне вирощування трави, а посівний – для тих, хто бажає створити гарне покриття з нуля.

Професійне влаштування газонів

Посадка та вирощування газонної трави – копітка і складна робота, яку найкраще довіряти професіоналам. Досвід та професіоналізм наших фахівців є гарантією відмінного результату. Ми надаємо послуги влаштування рулонного та посівного газону під ключ. Компанія Golden art забезпечить влаштування газону з дотриманням усіх технологій. Ми виконуємо всі договірні зобов’язання та гарантуємо адекватні ціни на ландшафтне озеленення ділянки.