Будівництво сліпів

Маючи власний водний транспорт, важливо подбати про облаштування спеціального простору для спуску його на воду. Оптимальним рішенням є спеціальні похилі берегові майданчики, що називаються сліпами.

Будівництво спусків для човнів

Човновий сліп є зручним і безпечним майданчиком для швартування плавзасобів: особливо понтонних катерів. Конструкція та форма сліпу забезпечує зручне швартування методом глісування (ковзання). Це на порядок безпечніше, ніж традиційне швартування біля пристані.

За допомогою сліпу плавзасіб потрапляє точно на своє «паркувальне місце». Це значно заощаджує місце, а також дозволяє сходити на берег з будь-якого боку — а не лише з одного, як у випадку з пристанню.

Неправильне швартування човна біля пристані може пошкодити плавзасіб. Як мінімум, подряпати через зіткнення. «Паркування» методом глісування захищає від цього ризику, оскільки при ковзанні виключаються сильні механічні ушкодження.

Сліпи – надійні майданчики, які відрізняються рядом переваг:

  • довговічність – надійно побудовані конструкції зможуть прослужити своєму власнику десятки років;
  • міцність – використання сучасних технологій будівництва дозволяє створювати сліпи, які не руйнуються під впливом низьких температур та води;
  • універсальність — гладка поверхня дозволяє використовувати сліп для швартування човнів, катерів або гідроциклів.

Будівництво сліпів може обмежуватися класичним варіантом із залізобетону або ґрунтуватися на габіонних технологіях. Кожен варіант має свої переваги та недоліки. Вибір оптимального рішення залежить від термінів та бюджету будівництва.

Будівництво сліпів за демократичними цінами

Якщо ви плануєте замовити ландшафтний дизайн, звертайтесь до компанії Golden Art. Ми маємо багаторічний досвід роботи, а в нашому штаті працюють найкращі фахівці. Окрім реалізації ландшафтного дизайну будь-якої складності, ми займаємося будівництвом причалів, пірсів, а також сліпів.

Переваги нашої роботи — комплексний підхід, сучасні технології, індивідуальні рішення. Нашим клієнтам ми пропонуємо найкращі умови співпраці, відповідальний підхід до кожного завдання, а також чітке дотримання термінів. Ми будемо раді допомогти вам втілити будь-який, навіть найскладніший задум у життя.