Влаштування штучних водойм

У вас є бажання вийти з дому і опинитися в ідеальному природному середовищі, в оточенні трави, дерев, квітів і, звичайно, м’якого дзюрчання води? GoldenArt допоможе реалізувати ваше бажання! У цьому розділі розповімо, як здійснюється мрія про штучну водойму на вашій ділянці. Тут ви знайдете відповіді на найпопулярніші запитання: З чого почати? Які існують види штучних водойм? Етапи виконання проекту? Команда GoldenArt із задоволенням відповість на всі питання та візьме на себе повний цикл реалізації проекту. Довірте фахівцям GoldenArt таку важливу місію, адже від того наскільки правильно буде зроблена водойма залежить її довговічність, розвиток природного довкілля живих істот і рослин.

Проект з влаштування штучної водойми передбачає такі етапи реалізації:

 1. Геодезичні та розвідувальні роботи.

Проект влаштування штучної водойми починається з роботи наших фахівців на вашій ділянці з метою аналізу території. Важливим чинником для успішної організації штучного водоймища, є його місце розташування. Тому співробітники GoldenArt проводять дослідження території та роблять висновок про найбільш прийнятне місце для розміщення водойми. Також враховується сонячна та тіньова сторони ділянки, рівень поверхні та стилістика композиції з водним елементом загалом. Ми подбаємо про те, щоб не пошкодити підземні комунікації ділянки чи коріння дерев.

 1. Дизайн-проект водойми.

Важливим етапом проекту є робота дизайнера GoldenArt. На основі ваших уподобань розробляється дизайн-проект водойми. Яким ви його бачите? Сміливо фантазуйте! Хочете милуватися тихою гладдю води з яскравими рибками або, можливо, вам більше довподоби галасливі водоспади чи стрімкі струмки? Подумайте, яку функцію виконуватиме водойма на вашій ділянці, чи впишеться вона в загальний дизайн та атмосферу території?

Видів штучних водойм безліч. Наведемо приклади найпопулярніших із них:

 • Джерело
 • Водоспад
 • Каскад
 • Струмок
 • Ставок
 • Фонтан
 • Басейн

Наша команда професіоналів зможе збудувати будь-який вид водоймища якісно та швидко!

 1. Влаштування штучної водойми – земляні роботи.

Копати поглиблення під вашу штучну водойму можна кількома способами. Якщо водоймище не глибоке і невелике можна обмежитися лопатою, в інших випадках варто скористатися спеціальною технікою з автопарку техніки GoldenArt. Ми маємо у своєму розпорядженні все необхідне для проведення земляних робіт.

 1. Гідроізоляція.

Наступним нашим кроком буде підготовка основи та монтаж спеціальної гідроізолюючої основи для водойми. Співробітники GoldenArt самостійно підберуть весь необхідний матеріал для проведення цього етапу робіт.

 1. Декоративне оформлення водойми.

Найприємніша частина роботи як для співробітників-декораторів GoldenArt, так і для замовника – декорування штучної водойми. Спільно з вами ми підберемо та встановимо елементи декору та проведемо оздоблювальні роботи, які передбачає ландшафтний проект ділянки.

Усі етапи проекту проводяться відповідно до нормативів ландшафтної архітектури, озеленення та благоустрою. GoldenArt втілить будь-яку мрію ландшафтного дизайну!