Облаштування водойм

Людина – частина природи, тому нас нескінченно тягне насолодитися проявом краси всіх стихій. Вода – одна з найсильніших і водночас умиротворюючих природних речовин. Все живе на Землі зобов’язане своїм існуванням H2О. Надати такій живій квінтесенції хочеться і своїй ділянці незалежно від площі вільної території. Адже так приємно після активного робочого дня відпочити та насититися енергією води та природи, але й хочеться залишитися вдома, у затишному для себе просторі. GoldenArt допоможе вам поєднати два необхідні аспекти відпочинку – почуття домашнього затишку та єднання з природою. Організація штучного водоймища на вашій присадибній ділянці – ідеальне рішення! Таке природне дзеркало подарує вам можливість насолоджуватися умиротворюючими звуками води, посилить позитивну енергетику та прикрасить ваше подвір’я.

Є бажання додати новий елемент ландшафтного дизайну – штучне водоймище чи реконструювати/поліпшити існуюче? Тоді запрошуємо вас до співпраці! Компанія GoldenArt розробить для вас індивідуальний ландшафтний дизайн ділянки з найбільш прийнятним та максимально органічним для вашої території видом водойми. А також виконає всі види робіт з організації влаштування водойм під ключ. Приємним доповненням для вас стане і варіанти декорування підводного простору водоймища: валуни, каміння, декоративні черепашки, фігурки тварин і рослин водного світу.

*Влаштування водойм – це комплекс робіт, який включає в себе будівництво, реконструкцію, очищення та благоустрій водойм. Компанія GoldenArt виконає для вас такі види робіт:

  • Влаштування штучних водойм;
  • Влаштування природних водойм;
  • Встановлення системи очищення та фільтрації, біоплато;
  • Встановлення системи підводного освітлення;
  • Встановлення системи аерації;
  • Встановлення антиобморожувача;
  • Влаштування фонтанів, водоспадів;
  • Зариблення водойм.

Сучасні студії ландшафтного дизайну мають можливість створювати нові водоймища. Але ми рушили далі! GoldenArt надає послуги з цілорічного обслуговування водойм. Додатково до переліку наших послуг входить очищення ставків та водойм. Якщо ваш проект ландшафту включає влаштування ставу або іншого виду водойми, вам не потрібно дбати про пошук підрядника для підтримки чистоти вашого природного дзеркала. Очищення водойм буде виконано якісно і максимально швидко.

Із задоволенням проконсультуємо вас та відповімо на всі питання! Для вас ми завжди на зв’язку!