Новорічне освітлення

Особистий простір відображає індивідуальність! Те, наскільки ви цікаві, креативні та активні, розкаже ваш будинок. Тому важливо ставитися до оформлення “обличчя” власника будинку з особливою увагою. Заявити про себе яскравим способом допоможе декоративне підсвічування будинку. Розпочніть прикрашати свій будинок гірляндами вже зараз, адже восени особливо відчутно потрібен затишок, світло і яскраві кольори. Короткий світловий день викликає бажання прикрасити темний, холодний вечір приємним сяйвом гірлянд. І, звісно, наближення наймасштабнішого свята – Нового року, не залишить вас сидіти склавши руки. Час діяти!

Команда професіоналів Golden Art допоможе підкреслити вашу унікальність за допомогою широкого арсеналу різноманітних вуличних гірлянд. Ми створимо неповторну атмосферу особистого простору, яка буде радувати вас та ваших гостей цілий рік.

Варто звернути увагу на всі переваги декоративного освітлення будівель, щоб бути максимально впевненими в правильному виборі!

Безумовно, вибір на користь декоративного підсвічування будинку за допомогою гірлянди принесе не лише відчуття затишку, але і святковий настрій. Перед нами новорічні свята, які неможливо уявити без яскравих вогників, блиску гірлянди та святкового новорічного декору у вигляді світлодіодних фігур оленів різного розміру, кульок з фібергласу та багато іншого з арсеналу Golden Art.

За допомогою популярної гірлянди з LED-бахроми можна підкреслити найпривабливіші архітектурні вигини вашого будинку. Цей тип гірлянди використовується для декорування заміських будинків, котеджів, комерційних закладів, вітрин, вікон та інших архітектурних об’єктів.

Досить яскравий світловий потік діодів гірлянди здатний додатково освітлювати територію навколо будівлі. Таке архітектурне підсвічування може замінити вуличне освітлення для невеликої ділянки.

Однією з найважливіших переваг вуличних гірлянд є їх якість і довговічність. Ми з гордістю пропонуємо сертифіковані та безпечні в експлуатації гірлянди. Наше світлове обладнання має високий ступінь пиловологозахисту і підходить для вуличного використання навіть при найнижчих температурах зими.

Завдяки широкому вибору світлових рішень, ви точно зможете підібрати необхідний варіант для свого будинку! Golden Art пропонує різноманіття характеристик за кольором світіння, за видом і типом гірлянд, за наявністю динамічних ефектів.

Головним пунктом у прийнятті рішення на користь світлового декору будинку буде вибір підрядника з монтажу гірлянд. Тільки досвідчені монтажники зможуть втілити в життя подібні проєкти грамотно та максимально безпечно для оточуючих. Навіть найпростіша архітектура будинку потребує професійного підходу до світлового декору. Завдяки досвіду та майстерності співробітників Golden Art, ми можемо гарантувати вам сто відсотків якість виконання робіт.

Щодо монтажу гірлянди, ми підходимо максимально відповідально і розпочинаємо роботи з індивідуального дизайн-проєкту підсвічування з оптимальним поєднанням світлового обладнання. Щоб ви могли не лише уявити, як буде виглядати ваш будинок із гірляндами, але і побачити результат напередодні, ми підготуємо візуалізацію підсвічування будівлі!

Не відставайте від сміливих сусідів! Створіть казку на своїй ділянці разом із Golden Art!