Установка дренажної системи

Роботи з ландшафтного дизайну включають установку дренажної системи. Вона призначена для збору та відведення вологи з осушуваної ділянки. Підземна волога через дощі або танення снігу впливає на стіни підвалів, що може призвести як до затоплення, так і до розвитку вологості та грибка на стінах. Дренажна система слугує для захисту фундаменту будівлі та підвалів від вологи в ґрунті.

Важливість дренажної системи

Якісно реалізований дренаж фундаменту забезпечить своєчасне відведення осідальних та ґрунтових вод, тим самим подовжуючи експлуатаційний термін будівлі. Установка дренажної системи є дуже важливою при:

  • коригуванні рельєфу території (наприклад, при створенні штучних гір та ін.);
  • виявлених особливостях геологічної будови ґрунту, що сприяють накопиченню води в його верхньому шарі;
  • запланованому будівництві будівлі з підвалом;
  • багатоводності ґрунту або слабкій водопроникності ґрунту.

Правильний устрій дренажної системи збереже активний ріст рослин та їх здоров’я. Якість ґрунту на ділянці збережеться, і водночас його змивання буде попереджено. Правильний устрій дренажу збільшує термін служби будівель, садових доріжок, малих архітектурних форм.

Установка дренажу – це складна подія. Для цього важливо провести правильний розрахунок, базуючись на інженерно-геологічних дослідженнях. Розроблений проєкт дозволяє визначити розташування дренажних труб, глибину їх укладання, розташування інспекційних колодязів і т. д. Дренажна система зазвичай розрахована на експлуатаційний термін приблизно 40 років. Тому важливо довіряти монтаж фахівцям, оскільки найменші недоліки призведуть до глобальної несправності.

Професійна установка дренажу

Компанія Golden art надає послуги з ландшафтного благоустрою. Наші досвідчені спеціалісти допоможуть провести дренажні роботи будь-якої складності. Ви можете звертатися до нас за консультацією та індивідуальним розрахунком вартості робіт в будь-який зручний час.

Наша компанія гарантує високу якість виконуваних робіт, а також дотримання всіх термінів та угод. З великим досвідом у цій сфері, фахівці Golden art демонструють свою високу професійність.