Влаштування водойм

GoldenArt допоможе вам поєднати два необхідних аспекти відпочинку – відчуття домашнього затишку та єднання з природою. Організація штучного водоймища на вашій ділянці – ідеальне рішення! Таке природне дзеркало подарує вам можливість насолоджуватися заспокійливими звуками води, підсилить позитивну енергетику та прикрасить ваш двір.

Укріплення берегової лінії

Штучне водоймище на приусадебній ділянці — чудова ідея для організації затишної зони відпочинку. Але щоб невелике озеро добре вписувалося в ландшафтний ансамбль, необхідно продумати все до найменших деталей. У тому числі і зміцнити берегову лінію, захистивши її від ерозії, розмивання чи просідання ґрунту.

Гідротехнічні споруди

Гідротехнічні споруди (ГТС) — складні інженерні конструкції, основним призначенням яких є боротьба з негативним впливом води на ділянки об’єкта. Такі споруди є незамінним компонентом будь-якого ландшафтного дизайну.

Ландшафтні роботи

Ландшафтні роботи – це комплекс заходів, що включає проектування, зонування, озеленення та благоустрій території. Такі роботи розпочинаються після розробки та погодження із замовником ландшафтного проекту. Звертаючись до послуг ландшафтного дизайну від професіоналів, замовник отримує гарну ділянку, яка у будь-яку пору року виглядатиме стильно та гармонійно. І все це — у рамках узгодженого бюджету та в обумовлений термін.

Будівництво малих архітектурних форм

Практично кожен ландшафтний проект передбачає наявність МАФів – малих архітектурних форм, що виконують функціональну та естетичну роль. Такі споруди зонують територію та створюють максимально комфортне місце для відпочинку, а також декору ділянки.

Влаштування габіонів

Для благоустрою ландшафту часто використовуються габіонні конструкції. Їх можна використовувати для зміцнення схилів, зведення різних огорож, також для оформлення ландшафтних об’єктів. Такі конструкції чудово поглинають шум. Габіон є оцинкованою сіткою з дроту, яка заповнюється камінням. Їх розмір повинен бути більшим приблизно на 40% від розміру комірки сітки.

Влаштування терас, сходів, східців, доріжок.

Ви вважаєте великим недоліком нерівну поверхню своєї ділянки? Різні рівні саду завдають вам незручності? Ви не знаєте, як підійти до водойми при крутому обриві? Саме час перетворити недоліки на переваги і допоможуть в цьому сходи! Сходи на вашій ділянці можуть стати справжньою родзинкою, прикрасити ландшафтний дизайн і привнести в нудну площину приємну динаміку. Сходи та сходинки головні помічники у подоланні різнорівневих зон вашої ділянки, а грамотне дизайнерське рішення зробить їх приголомшливими елементами декору вашого простору.