Встановлення системи підводного освітлення

Освітлення найчастіше асоціюються у нас із красивими парковими доріжками, освітленими декоративними ліхтарями або високими ліхтарними стовпами, яскравими вогнями нічного міста та приглушеним світлом невисоких ліхтариків в саду. Але ось підводне освітлення є більш рідкісним видом підсвічування, дивовижним та незвичайним. Прикрасити підводними вогнями штучне водоймище, значить привнести в ландшафтний дизайн садової ділянки особливу родзинку, зробити акцент на своєму водному дзеркалі і тим самим прикрасити всю територію. Вечірня та нічна атмосфера вашої ділянки наповниться грою світла, таємничістю та привабливістю. Приємним у цьому виді підсвічування є ще й той факт, що візуально збільшується об’єм водойми.

*ПІДВОДНЕ ОСВІТЛЕННЯ – повноцінне використання електричних освітлювальних пристроїв під водою та на поверхні води.

Підводне освітлення використовується як із декоративною метою, так і з практичною.

Практична мета використання підводного освітлення в тому, щоб зменшити кількість корму для риб, що є більш економічним рішенням та скорочує забруднення води, а також мінімізує можливість зараження морськими вошами, які існують ближче до поверхні. Докладніше про цю тему читайте у нашому блозі.

Для декоративного освітлення штучних та природних водойм, басейнів використовуються різні типи ламп. Завдяки підводному освітленню можна підкреслити водні квітучі рослини, рельєфність водойми і створити приголомшливий вид ділянки.

Компанія GoldenArt пропонує максимально широкий спектр послуг з підводного освітлення:

  • Освітлення берегової лінії водоймища здійснюється переважно за допомогою ламп сильнішого світлового потоку: галогенові лампи, світлодіодні або оптоволоконні. Але навіть на березі вашого водоймища ми використовуємо лампи з надійною герметичністю корпусу.
  • Підсвічування всередині водойми. Найбільш важливим фактором при встановленні системи підводного освітлення є безпека електропристроїв. Ми використовуємо лише низьковольтні моделі. Колір ламп вибираємо, орієнтуючись на проект ландшафтного дизайну ділянки, це можуть бути світильники з мінливими кольорами або одноколірного світіння. Світильники можуть встановлюватися як на дні водоймища, так і на його стінках. Наші фахівці врахують усі деталі: діапазон освітлення водойми, тип та колір ламп, дизайн пристроїв, вид установки та інше;
  • Освітлення поверхні водойми спеціальними світильниками. Можна знайти рішення навіть для тих випадків, коли немає можливості підключитися до мережі живлення. У цьому допоможуть світильники на сонячних батареях, які розміщуються на поверхні водойми. Вони можуть бути плаваючими та надводними.
  • Підсвічування фонтану здійснюється завдяки спеціальному світлодіодному пристрої – лампа-кільце, яке встановлюється на насадку фонтанного насоса.

Команда професіоналів GoldenArt керується всіма нормами та правилами безпеки під час встановлення систем підводного освітлення. Підводне освітлення є абсолютно безпечним як для підводних жителів, так і для людини. Захист підводних світильників повністю герметичний і виготовлений із високоякісного пластику або міцного скла, все обладнання низьковольтне, тому система підводного освітлення є абсолютно безпечною для людини. GoldenArt забезпечить вам безпеку використання системи. Враховується: ізоляція всіх пристроїв, герметичність проводки, наявність автоматичного преривника, який відключить систему при витоку струму.

Обслуговування системи освітлення вашої водойми мінімальне. При необхідності буде потрібно замінити лампи, при цьому не потрібно буде зливати воду з водойми. Проте заміна ламп рекомендується виключно професіоналами з підводного освітлення.

Команда GoldenArt наповнить світлом ваше водоймище і ваші посмішки!