Будівництво пірсів пальового типу

Будинок на березі озера чи річки – чудовий об’єкт. Потрібно використати переваги локації на 100%. Упорядкування ландшафтного дизайну дозволяє створювати затишну лаунж зону біля водойми. Якщо ви є ще й власним човном, катером або будь-яким іншим плавзасобом, вам обов’язково необхідно продумати організацію зручного місця для причалювання.

Їм може стати пірс — невеликий місток на основі, що виноситься в глибину водної акваторії. Його можна використовувати не тільки за прямим призначенням, але і як зручне місце для відпочинку та риболовлі. Пірс можна обладнати на будь-якій водоймі.

Особливості будівництва пірсів

Пірс – це складна гідротехнічна споруда, тому її будівництвом можуть займатися виключно спеціалізовані організації. Обов’язково потрібні підготовчі роботи. Вони включають вивчення ґрунту дна, після чого визначається глибина, яку необхідно встановити опорні палі. За потреби фахівці можуть проводити днопоглиблювальні роботи.

Для будівництва пірсів використовують палі. Їх можуть встановлювати різними способами:

  • спеціально вбивають у галькове, мулисте, піщане або глинисте дно;
  • замивають за допомогою високопотужної пожежної мотопомпи високого тиску в піщаний або глинисто-піщаний донний ґрунт;
  • проводять віброзанурення за допомогою спеціального обладнання.

Далі встановлюють систему перемичок, яка пов’язує окремі палі в єдину конструкцію, створюючи цим спеціальну основу для настилу пірса. Завершальний етап – створення настилу зі стійкої до гниття деревини або композитної терасної дошки. Звичайно ж, створюють і обвис пірсу, що включає сходи, сходи, поручні. Його можна зробити з деревини або використовувати нержавіючий метал.

Неймовірна ціна на Комплексні послуги в Golden art

Студія ландшафтного дизайну Golden art не тільки спеціалізується на благоустрої ділянки, але й візьметься за створення складних будівельних об’єктів, включаючи будівництво пірсів пальового типу. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи, тому легко впораються з будь-яким, навіть найскладнішим завданням.

Перевага нашої компанії полягає у наданні комплексних послуг: ми можемо провести ландшафтні роботи, зайнятися зміцненням берегової лінії та створити гідротехнічні споруди на вашій ділянці, від проєкту до реалізації. Ми дотримуємось умов договору, не затягуємо терміни будівництва. Звертайтесь до нас, і ви не розчаруєтесь у своєму виборі.