Влаштування сходів, східців

Ви вважаєте великим недоліком нерівну поверхню своєї ділянки? Різні рівні саду завдають вам незручності? Ви не знаєте, як підійти до водойми при крутому обриві? Саме час перетворити недоліки на переваги і допоможуть в цьому сходи! Сходи на вашій ділянці можуть стати справжньою родзинкою, прикрасити ландшафтний дизайн і привнести в нудну площину приємну динаміку. Сходи та сходинки головні помічники у подоланні різнорівневих зон вашої ділянки, а грамотне дизайнерське рішення зробить їх приголомшливими елементами декору вашого простору.

Компанія GoldenArt займається влаштуванням ландшафтних сходів та східців понад 15 років і є професіоналом своєї справи. Наші сходи  повністю виконують свої функції: допомагають переміщатися ділянкою з різким перепадом висот, безпечно спускатися до водойми, естетично доповнюють будинок або терасу, поєднуються з екстер’єром будівель і виконують декоративну роль для вашого саду.

Компанія GoldenArt будує сходи та східці різних архітектурних стилів та інженерних рішень:

  • для входу в будинок – парадні сходи;
  • кам’яні сходи для саду;
  • спуск до водойми;
  • підйом до ротонди;

Також фахівці GoldenArt виконують супутні роботи при влаштуванні сходів:

  • виготовлення перил для декоративного оформлення або для безпечного пересування;
  • влаштування бортових уступів – завдяки їм сходи стають більш виразними.

Однією з головних умов дизайну сходів є те, що матеріал повинен гармонійно поєднуватися з навколишнім простором. Саме тому фахівці GoldenArt уважно вивчають вашу ділянку, облицювання будинку чи мощення території. Ми робимо сходинки для сходів з найбільш міцного та якісного матеріалу. При облаштуванні сходів ми використовуємо бетонні блоки, тротуарну плитку, камінь, бруківку, рваний камінь, клінкер, гранітну плитку, гальку або гравій. Доречно використовувати також дерево, якщо сходи ведуть до дерев’яної альтанки в саду або терасі.

Приємним бонусом для вас стане і наш професіоналізм у освітленні садових сходів. Завчасно подбавши про освітлення садових сходів або парадного входу, ви уникнете незручностей і додаткових витрат при прокладанні кабелю під конструкцією сходів. GoldenArt бездоганно виконає всі необхідні роботи з освітлення при влаштуванні сходів та східців.

Ми знаємо все про ландшафтні сходи та східці! Наші сходи зручні, міцні, безпечні, а також задовольняють протипожежні вимоги. Замовляючи ландшафтні сходи або сходинки у нас, ви отримуєте вирішення всіх завдань цієї послуги, починаючи від замірів та дизайнерського рішення до монтажу.