Трельяжі

Малі архітектурні форми все частіше використовують для вдосконалення ландшафтного дизайну. Велику популярність мають трельяжи — переважно вертикальні решітки, які складаються з дерев’яних або металевих лозин, переплетених між собою та ув’язнених у спеціальну раму. Конструкцію часто використовують у садовому оформленні як опору для різноманітних рослин. У деяких трельяжах є спеціальні ящики для висаджування рослин або розташування вазонів.

Особливості трельяжів

Трельяж – мала архітектурна форма, актуальна практично для будь-якого дизайнерського ландшафту. До її переваг відносять:

  • високу естетику – конструкції красиво виглядають у саду у будь-яку пору року та доби. Якщо підсвітити трельяж садовими світильниками, ви зможете створити затишну романтичну зону;
  • функціональність – трельяжи сприяють вертикальному озеленення території. Їх можна використовувати як опору для багаторічних і однорічних витких рослин;
  • можливість зонування простору – за допомогою трельяжу можна умовно поділити ділянку на зони, візуально приховавши непривабливі об’єкти;
  • простоту монтажу — конструкції легкі та мобільні, легко монтуються та демонтуються у разі потреби.

Висота садового трельяжу може бути різною. Загалом вона не перевищує 2 метрів. Найчастіше використовують конструкції висотою до 1,6 м. Трельяж зазвичай встановлюють уздовж садової доріжки для створення зеленої декоративної зони. Вищі конструкції можуть використовувати, щоб візуально сховати господарські будівлі.

Трельяж – незамінний елемент для ландшафтного озеленення. Для нього обов’язково знайдеться місце у будь-якому саду, незалежно від стилю його оформлення. Важливо правильно підібрати форму трельяжу, а також приділити увагу його кольору та матеріалу.

Професійний підхід до монтажу та облаштування садових трельяжів

Створити гарний трельяж на садовій ділянці — завдання можливе, особливо якщо за справу беруться фахівці. Компанія ландшафтного дизайну Golden art розробить проект відповідно до ваших побажань та легко втілить його в життя.

Ми пропонуємо професійний підхід, якісний сервіс та чітке дотримання термінів. Ціни на послуги компанії Golden art приємно потішать вас. Звертайтесь до нас, і ми допоможемо зробити ваш ландшафтний дизайн максимально стильним та функціональним.