Гідротехнічні споруди

Гідротехнічні споруди (ГТС) — складні інженерні конструкції, основним призначенням яких є боротьба з негативним впливом води на ділянки об’єкта. Такі споруди є незамінним компонентом будь-якого ландшафтного дизайну.

Різноманітність гідротехнічних споруд

Залежно від призначення розрізняють такі види ГТС:

  • загального призначення – це різні підпірні споруди (дамби та греблі), об’єкти для забору та транспортування води (канали, труби, гідротехнічні тунелі);
  • спеціального призначення – це всілякі гідромеліоративні споруди, що включають іригаційні, осушувальні, обводнювальні конструкції.

Декоративні гідротехнічні споруди в садовому ландшафті можуть включати різні декоративні басейни, водоспади, каскади та пороги. Також сюди можна віднести з’єднувальні канали, струмки, питні фонтанчики, невеликі джерела, фонтани та інші споруди гідропластики.

Благоустрій ландшафтного дизайну передбачає створення різноманітних гідротехнічних споруд на ділянці. Таке складне будівництво потребує спеціальних професійних знань. Тому важливо довірити таке завдання професіоналам.

Професійний підхід від спеціалістів Golden art

Компанія Golden art надає послуги ландшафтного дизайну багато років. За цей час ми отримали безліч позитивних відгуків від задоволених клієнтів. Секрет нашого успіху простий: ми створюємо ідеальний ландшафтний дизайн, використовуючи професійні навички та орієнтуючись на побажання клієнта. У нашому штаті працюють справжні професіонали своєї справи. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Для кожної ділянки фахівці нашої компанії розробляють індивідуальний проєкт гідротехнічних споруд, орієнтуючись на його геологічні та гідрологічні особливості. Принцип нашої роботи — впроваджувати найсміливіші та найскладніші проєкти.

Студія ландшафтного дизайну Golden art пропонує прийнятні ціни на весь комплекс робіт, чітке виконання всіх завдань згідно з договором, а також дотримання термінів. Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання. Звертайтесь до нас та створюйте унікальний садовий ландшафт вашої мрії!