Огородження, хвіртки

Садовий ландшафт передбачає спорудження різних елементів на ділянці: у тому числі різноманітних декоративних огорож та хвірток. Красива та ретельно продумана конструкція стане ідеальним доповненням для присадибної ділянки. Важливо, щоб огорожі та хвіртки були не тільки стильними, а й міцними, довговічними, ергономічними.

Переваги декоративних огорож та хвірток

Невеликі огорожі на присадибній території дуже важливі, про що свідчить низка їх переваг:

  • захист клумб та зелених насаджень від домашніх улюбленців;
  • елемент декору — при використанні оригінальних ідей, навіть звичайнісінька клумба з невеликою огорожею стане частиною оформлення ландшафту;
  • елемент зонування — за допомогою невеликих огорож можна умовно поділити присадибну ділянку на функціональні зони;
  • доглянутість ділянки — використовуючи декоративні огорожі, можна сформувати окремі зони для посадки квітів та зелених насаджень.

При виборі декоративних огорож та хвірток важливо пам’ятати про єдність їх оформлення. Такий підхід дозволить створити унікальний ландшафтний дизайн заміської ділянки чи котеджу.

Існує велика різноманітність матеріалів для створення подібних конструкцій: пластик, метал, дерево, камінь або цегла. Вибір матеріалу залежить від загальної стилістики ділянки, а також бюджету, виділеного на спорудження огорож та хвірток. Правильно підібрана конструкція підкреслить стиль оформлення ділянки та прикрасить зелені насадження у садовій зоні.

Огородження в дизайнерському ландшафті

Існує безліч варіантів огорож та хвірток. Але самостійно підібрати унікальний та цікавий дизайн навряд чи вдасться. Оптимальне вирішення проблеми допоможуть знайти спеціалісти компанії Golden Аrt. Ми запропонуємо найбільш оптимальні варіанти, виходячи з особливостей вашої присадибної території з урахуванням функціонально-естетичних аспектів.

Вибрати компанію Golden Аrt обов’язково варто з низки причин:

  • високий рівень професіоналізму — усі наші фахівці мають багаторічний досвід роботи та добре знають свою справу;
  • гарантія оперативності проведення робіт та дотримання термінів;
  • адекватні ціни на цілу низку послуг ландшафтного дизайну;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • гарантія на всі проведені роботи.

Будемо раді, якщо ви звернетеся до нас. З радістю втілимо навіть найскладніший дизайнерський задум і зробимо вашу присадибну ділянку унікальною.