Днопоглиблювальні роботи

Рано чи пізно власник водоймища може зіткнутися з такою проблемою, як обміління. Причин може бути багато: від утворення мулу до нанесення ґрунтовими водами піску та глини. Щоб усунути цю проблему, обов’язково потрібні днопоглиблювальні роботи. В іншому випадку може виникнути застій та цвітіння води, заболочування або навіть повне висихання водойми.

Днопоглиблювальні роботи: основні етапи та техніка, що використовується

Обміління дна особливо актуально для штучних водойм, де рух води або уповільнено, або взагалі відсутній. В результаті обмелювання вода прогрівається значно швидше, що стимулює зростання водоростей, а також шкодить рибам, що знаходяться у водоймищі, що загрожує їх замором.

Поглиблення дна є комплексом робіт з видалення наносів ґрунту, а також очищення природних і штучних водойм від мулу. Такий процес складається з кількох етапів:

  • визначення реальної глибини водойми;
  • обстеження дна для виявлення різних відкладень, а також перевірки якості ґрунту;
  • розрахунок робіт залежно від площі водойми;
  • підбір спецтехніки.

Для днопоглиблювальних робіт часто використовується земснаряд – спецтехніка, що складається із системи насосів, які за допомогою двигуна наводяться в роботу. Така спецтехніка відрізняється гарною маневровістю, високою продуктивністю. Земснаряд не впливає на довкілля. Він ефективно очищає водоймища від сміття, мулу, очерету шляхом перекачування розмитого ґрунту помпою по трубопроводу на задану відстань. Така спецтехніка підходить для очищення водойм будь-якого розміру. Також для поглиблення дна може використовуватися екскаватор Амфібія, який призначений для переміщення по м’якому ґрунту та болотистій місцевості. Машина самохідна та здатна триматися на воді. Така техніка в міру мобільна та багатофункціональна.

Професійний підхід до днопоглиблювальних робіт

Компанії Golden art понад 15 років надає послуги ландшафтного дизайну. Наші фахівці допоможуть не тільки створити гарну водойму на ділянці, але й за необхідності проведуть днопоглиблювальні роботи будь-якої складності. Команда професіоналів проведе ретельний аналіз дна та встановить точну причину утворення мілин, а також проведе розрахунок обсягу майбутніх робіт та складе кошторис. Ми гарантуємо професійний підхід та точне дотримання всіх термінів.