Зміцнення шпунтом

Берегозміцнення – важлива частина будь-якого ландшафтного дизайну з водоймою. Такий комплекс робіт передбачає зведення спеціальних гідротехнічних споруд для запобігання обвалу та розмиву берегової лінії. Одними з найбільш популярних та ефективних вважаються шпунтові споруди.

Різноманітність варіантів зміцнення шпунтом

Шпунти – це палі, які з’єднуються один з одним за допомогою спеціальних замків. Вони сприяють берегозміцненню, ефективні при будівництві гребель, а також перешкоджають руху грунту при зсувах. Шпунти можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Кожен варіант має свої відмінні риси:

  1. Зміцнення дубовим шпунтом. Матеріал добре витримує перепади температур, а також відрізняється стійкістю до набухання. Деревину спеціально просочують антисептичними складами для запобігання розповсюдження цвілевих грибків. При якісному монтажі такий шпунт прослужить щонайменше 40 років. Цей метод берегозміцнення відрізняється надійністю, довговічністю, високою естетичністю та швидкістю проведення робіт. До того ж берегозміцнення дубовим шпунтом — екологічно чисте рішення.
  2. Зміцнення пластиковим шпунтом. Такий метод популярний завдяки нескладному монтажу, оперативності проведення робіт, а також можливості експлуатації навіть у солоній воді. Шпунт ПВХ можна використовувати в агресивному середовищі. У нього мала вага, а також він не схильний до гниття або корозії. Термін експлуатації становить близько 60 років.
  3. Зміцнення залізобетонним шпунтом. Такий метод є найбільш прийнятним для глибоких водойм.Він відрізняється високою стійкістю до навантаження, не схильний до корозії. Бетонний шпунт не потребує спеціального догляду та постійного контролю за станом. До того ж він витримує максимальні навантаження. Його експлуатаційний термін сягає 70 років.

Професійне берегозміцнення шпунтом

Компанія Golden art спеціалізується на наданні послуг ландшафтного дизайну. У комплексі робіт ми на професійному рівні займаємося якісним берегоукріпленням. Наші фахівці розроблять проект та порекомендують оптимальний метод зміцнення, виходячи з особливостей ґрунту. Після затвердження, ми готові реалізувати проект.

Ми пропонуємо оптимальні ціни, а також дотримуємось обумовлених термінів. Фахівці компанії Golden art при необхідності нададуть консультацію з питання, що вас цікавить. Обов’язково зв’яжіться з нами за телефоном, який вказано на нашому сайті.