Кострища

Ландшафтний дизайн дачної ділянки має бути функціональним та естетичним. Одним із варіантів прикраси території може стати вогнище: затишний осередок на дачній ділянці. Дуже часто його використовують як альтернативу мангалу, барбекю або домашньому каміну. Дизайн вогнища повністю залежить від смаку та переваг власників. Звичайно, не варто забувати і про безпеку експлуатації.

Варіанти конструкцій вогнище

Створити затишний садовий ландшафт за допомогою вогнища дуже просто. Головне – визначитися з варіантом його конструкції. Є кілька видів:

  • відкрите вогнище — найпростіший тип вогнища. Конструкція на вигляд нагадує гніздо, всередині якого розводять вогонь. Навколо вогнище обкладають камінням, щоб не допустити поширення вогню по всій ділянці;
  • закрите — таке вогнище має високі борти. Найчастіше в нього зовнішній вигляд колодязя чи східного тандира;
  • заглиблене — вогнище зі спеціальним заглибленням нижче рівня ділянки;
  • переносне — мобільне вогнище, яке можна переміщати з місця на місце. Така конструкція зручна для невеликих земельних ділянок.

Залежно від форми, розрізняють квадратні та округлі кострища. Вибір форми залежить від стилю будинку та самого ландшафтного дизайну. Якщо ви віддаєте перевагу сучасному стилю, органічніше в обстановку впишеться квадратне вогнище, а для природнього та естетичного дизайну більше підійде кругла конструкція.

Розрізняють різні варіанти вогнищ, залежно від складності виконання. Наприклад, прості багаття не передбачають використання великої кількості матеріалів та наявність спеціальних побудов. Більш складні конструкції потребують монтажу підпірних стін.

Облаштування вогнище

Облаштування вогнища – складний процес, в якому необхідно врахувати всі тонкощі найменших деталей. Саме тому важливо довірити це завдання професіоналам. Компанія Golden art надає послуги ландшафтного дизайну під ключ. Ми допоможемо вам створити та облаштувати ідеальне вогнище, яке радуватиме вас своїм теплом багато років. Ми гарантуємо відповідальний підхід до роботи та дотримання термінів договору.

Наші фахівці добре знають свою справу, тож усі роботи виконують якісно. Компанія Golden art пропонує прийнятні ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Обов’язково зв’яжіться з нами, і ми розробимо проект, а потім втілимо його в життя.