Влаштування огорож

Огорожі – важлива частина ландшафтного дизайну. Вони не лише позначають межі, а й доповнюють загальний стиль ділянки. Правильно підібрана огорожа органічно доповнює фасад знання, наголошуючи на гарному смаку власника. Різноманітність огорож дозволяє підібрати оптимальний варіант для будь-якої ситуації.

Огородження для приватного будинку чи дачі

Завдання будь-якої огорожі — незалежно від її виду — фіксація периметра ділянки, захист території від небажаного проникнення, формування почуття безпеки. Також будь-яка огорожа – це чудовий спосіб доповнити ландшафтний дизайн для приватного будинку.

Найчастіше власники будинків обирають паркани таких типів:

  • суцільні огорожі з каменю чи цегли;
  • огорожі з бетонною основою та сталевими ґратами;
  • штахетники — паркани з дерева або сталі;
  • красиві живоплоти із зелених насаджень.

При виборі огорожі важливо враховувати стиль оформлення ділянки. Наприклад, для англійського ландшафтного дизайну підходять ковані, кам’яні або цегляні огорожі. Для стилю кантрі доречною буде дерев’яна огорожа, а для фольк дизайну — плетена огорожа.

Огородження можуть мати різну висоту: високі від 2 м, середні – висотою до 1-2 м, а також низькі менше ніж 1 м. Паркан може бути доповнений декоративними елементами (наприклад, кованими вставками або вензелями) або мати простий мінімалістичний дизайн.

Ландшафтні огорожі – це не тільки великий паркан, але і всілякі огорожі та перегородки, які використовуються на внутрішніх ділянках саду, а також підпірні стіни та інші інструменти зонування.Вони дозволяють доповнити ландшафтний дизайн дачної ділянки чи котеджу.

Ландшафтний благоустрій від Golden art

Спеціалісти компанії Golden art раді запропонувати свої послуги у сфері ландшафтного дизайну. Ми займаємось у тому числі й улаштуванням огорож. Наші експерти підберуть оптимальний вид огородження, порадять ідеальне рішення для кожної ситуації, а також застосовуватимуть творчий підхід при розробці проєкт.

Команда Golden art відрізняється пунктуальністю, тому всі роботи ми виконуємо точно у визначений термін. Ми пропонуємо оптимальне поєднання високої якості послуг та оптимальної вартості.