Чани

Будь-який ландшафтний проект ділянки передбачає створення комфортної лаунж зони. Хорошим рішенням для неї може стати установка чану – чавунної або нержавіючої ємності, яка використовується як стильний банний комплекс цілий рік. Банний чан можна розташувати поблизу будь-якої водойми.

Банні чани: переваги та різноманітність конструкцій

При плануванні ландшафтного дизайну присадибної ділянки слід заздалегідь передбачити, яку конструкцію чану ви хотіли б встановити. Розрізняють два основні види:

  • підвісний — така конструкція підвішується за допомогою ланцюгів на триноги з металу чи дерева. Найчастіше як опори використовують колоди довжиною 5-7 метрів;
  • вбудований – такі чани монтують на спеціальному постаменті, який потім обробляють цеглою, каменем або вогнетривкою плиткою.

Знизу під чаном встановлюють піч або монтують місце для вогнища. Це необхідно для нагрівання та підтримки необхідної температури води у самій конструкції. Загалом чан на вулиці, залежно від розмірів, може одночасно вміщувати близько 4-10 осіб. Усередині чану можна розміщувати лави. Обов’язково передбачені зручні сходи, що дозволяють забратися всередину.

Популярність таких лазневих конструкцій на присадибній ділянці легко пояснюється їх позитивними властивостями:

  • боротьба з застудами та стимуляція правильної роботи імунної системи;
  • нормалізації кровообігу та артеріального тиску;
  • корекція роботи опорно-рухового апарату тощо.

Також банні чани сприяють повноцінній релаксації та повному психічному очищенню. Тому спланувати таку конструкцію на придомовій території – чудова ідея, в якій ви ніколи не розчаруєтеся.

Професійне проектування банних чанів

Компанія Golden art пропонує послуги з проектування ландшафтного дизайну. Ми виконали багато успішних проектів, про що свідчать захоплені відгуки наших клієнтів.

Наша компанія пропонує вигідні умови співпраці, професійний підхід до справи та чітке дотримання термінів. Ціни на наші послуги приємно здивують вас. Якщо вам потрібен професійний та якісний ландшафтний дизайн приватного будинку, сміливо звертайтесь до компанії Golden art.