Встановлення системи аерації

Найчастіше ми просто зітхаємо від досади і опускаємо руки, побачивши брудну водойму, від якої вже виходить неприємний болотистий запах. Ми вважаємо, що стан водоймища вже нічого не врятує. Запах сірководню, відсутність необхідного рівня кисню і високий вміст у воді аміаку та фосфатів говорить про те, що водойма гине, а підводне життя давно зникло, і залишилися тільки мул, водорості та гниючі листя дерев, які в процесі розпаду утворюють масу шкідливих для риби хімічних. елементів. Від такого плачевного стану не застрахована ні природна водойма, ні штучна.

На щастя, є рішення для відновлення життєдіяльності водойми. Якщо ви володар штучної водойми і дбаєте про її чистоту або вирішили врятувати природну водойму від загибелі, тоді вам варто ознайомитися з послугами компанії GoldenArt зі встановлення системи аерації.

*АЕРАЦІЯ – процес насичення води киснем, завдяки якому покращуються природні процеси життєдіяльності водойми.

Фахівці GoldenArt проводять роботи зі встановлення системи аерації для будь-яких видів і розмірів штучних водойм, а також для природних водойм. Варто зазначити, що система аерації необхідна не тільки для зариблених водойм, як прийнято вважати, але і для водойм з рослинами і для декоративних водойм без живого водного світу. Справа в тому, що в будь-якому вигляді водоймища зі стоячою водою будуть розмножуватися бактерії і результатом їхньої життєдіяльності стане каламутна вода з неприємним запахом. Саме тому GoldenArt спочатку проводить усі необхідні дослідження водоймища: стан та рівень дна (накопичення мулу), рівень кисню, ступінь забруднення води, накопичення несприятливих газів та інше. Після отримання всіх даних про стан водойми слід безпосередньо встановити системи аерації. Компанія GoldenArt має у своєму арсеналі різні аераційні системи, за допомогою яких можна зробити роботи навіть за відсутності електричного джерела живлення:

– Електричні аератори;

– Системи аерації на сонячній батареї;

– вітряні аератори;

Запобігайте забрудненню своєї водойми, яка може призвести до неприємних наслідків для її екосистеми. Результатом процесу аерації є:

– Насичення води киснем;

– очищення води – вода стає прозорою;

– усунення неприємного запаху сірководню;

– скорочення росту та цвітіння підводної та плаваючої рослинності водойми за рахунок руху води;

– зменшення активності комарів завдяки руху води (вібрація від роботи аератора);

– Зниження органічних відкладень на дні водойми;

– зменшення кількості вільно-активного фосфору та заліза у ставку за рахунок окислення.

Якщо ландшафтний проект вашої ділянки передбачає штучне водоймище або ви хочете подбати про природну водойму, варто замовити послугу встановлення системи аерації. З точки зору економічності очищення та підтримки належного стану водоймища, система аерації, безумовно, виграє. Оскільки переваг використання системи аерації маса, а витрати на послуги зі встановлення системи та процесу очищення мінімальні.