Влаштування систем поливу

Проєктування ландшафтного дизайну не обходиться без обов’язкового пункту встановлення систем поливу. Без них неможливо забезпечити належний догляд за  рослинами. Оптимальним рішенням є автоматична система поливу, яка самостійно доглядатиме ділянку з великою площею або високою щільністю посадок рослин. Спеціальні електронні датчики будуть збирати інформацію про рівень вологості ґрунту, повітря і тим самим зможуть забезпечувати режим поливу.

Організація систем поливу ділянки

Існує два основні види автоматичного поливу. У кожного свої особливості:

  1. Автоматичний полив методом дощування – регулярний та рівномірний. Така система проста в управлінні: достатньо встановити необхідну програму. Можна не контролювати її роботу.
  2. Краплинний полив – оптимальний спосіб для економії ресурсів. Подача води здійснюється індивідуально під кореневу систему рослини коштом гнучких крапельних трубок. Автоматичне краплинне зрошення забезпечує подачу теплої води за рахунок дії сонячних променів. У використанні така система зрошення є зручною, а будь-яку трубку можна легко перемістити.

Ландшафтне озеленення ділянки неможливе без проєктування автоматичної системи поливу. Її розробка здійснюється після підготовки дендроплану, оскільки важливо зважати на потреби всього рослинного складу. Проєкт системи поливу включає схему інженерних мереж, в якій вказані матеріали, а також відомість. Встановлення систем поливу проводиться після завершення будівельних робіт.Професійне встановлення систем поливу

Компанія Golden art виконує роботи з ландшафтного дизайну, в тому числі займається встановленням систем поливу. Ми можемо запропонувати грамотне проєктування та якісний монтаж системи автополиву.

У своїй роботі ми використовуємо продукцію від відомих виробників, що є гарантією якості та довговічності обладнання. Golden art пропонує оптимальні ціни на послуги, а також точне дотримання термінів. Високий професіоналізм наших фахівців гарантує якісну та оперативну роботу щодо встановлення систем поливу на вашій ділянці.