Декоративний город

Унікальним рішенням для будь-якого ландшафтного дизайну є створення декоративного городу. Гарно оформлені грядки не тільки забезпечать вас овочами та зеленню, а й прикрасять присадибну ділянку. Декоративні городи часто називають французькими, адже саме звідти бере свої витоки загальносвітовий тренд.

Особливості декоративного городу

Декоративний город є однорічною клумбою, на якій висаджений мікс з овочів, квітів і зелені. Головне призначення такого городу – естетична привабливість. Вміло поєднуючи різні культури, можна створити дуже цікавий декор ділянки.

Благоустрій ландшафту передбачає створення декоративного городу на прибудинковій території у вигляді добре оформлених грядок переважно геометричної форми. Щоб город давав результат, важливо, щоб декоративні грядки були розташовані на добре освітленій ділянці. Під деревами розташовувати грядки не рекомендується. Не менш важливо продумати добрий дренаж, правильно організувати полив.

Кожна декоративна грядка складається з двох складових: базової частини та методу обрамління (це парканчики, невеликі огорожі). Декоративний город передбачає висаджування низькорослих культур по краю грядки (наприклад, різної зелені), а ближче до центру висаджують великі та високі овочі. Обрамлення грядки виконує кілька функцій: декоративну і захисну.

Професійний підхід у озелененні

Декоративний город та ландшафтне озеленення тісно пов’язані один з одним. Довіряти його влаштування найкраще професіоналам із низки причин:

  • створення грядок вимагає наявності спеціальних знань;
  • правильний вибір ґрунту дозволить домогтися гарного зростання та врожаю;
  • дизайнерський підхід до створення декоративних грядок зробить їх найкращим декором прибудинкової території.

Компанія Golden art надає послуги ландшафтного дизайну багато років. У нас працюють найкращі фахівці, які допоможуть створити гарний та акуратний декоративний город у короткі терміни.

Звернувшись до компанії Golden art, ви можете замовити повний комплекс послуг від планування до створення декоративного городу. Ми гарантуємо відповідальний підхід, дотримання термінів та якісний сервіс. Зверніться до нас за телефоном, вказаним на сайті, для додаткової консультації.