Облаштування габіонів

Для благоустрою ландшафту часто використовуються габіонні конструкції. Їх можна використовувати для зміцнення схилів, зведення різних огорож, також для оформлення ландшафтних об’єктів. Такі конструкції чудово поглинають шум. Габіон є оцинкованою сіткою з дроту, яка заповнюється камінням. Їх розмір повинен бути більшим приблизно на 40% від розміру комірки сітки.

Переваги габіонних конструкцій

Габіонні конструкції мають низку переваг. До них відносяться:

  • гнучкість та висока міцність – габіони можуть витримувати значні навантаження, при цьому з розриву не допускається;
  • довговічність – габіонні конструкції максимально міцні та надійні в експлуатації;
  • екологічність – такі елементи не завдають шкоди навколишньому середовищу;
  • економічність – габіонні конструкції можна сміливо називати бюджетним варіантом, а їх укладання не вимагає великих витрат;
  • висока проникність — завдяки особливостям своєї конструкції, габіони добре пропускають вологу, що дозволяє відмовитися від використання додаткової дренажної системи.

Габіони часто використовують для будівництва підпірних стін будь-якої висоти на ділянках зі складним рельєфом. У роботу беруть, як правило, коробчаті габіони, які є високоефективним та доцільним рішенням у подібних умовах. Такий вид габіонів підходить для схилів, що обповзають або розмиваються, а також у випадках, де спостерігаються підтоплення або розливи берегів річок.

Влаштування огорож з габіонів – ще один популярний метод використання подібних конструкцій. Адже такі паркани мають підвищену міцність, а завдяки можливості комбінування каміння з іншими природними матеріалами можна створити будь-який стильний дизайн огорожі.

Монтаж габіонних конструкцій від Golden art

Компанія Golden art за роки своєї діяльності реалізувала понад 700 проєкт, пов’язаних із проведенням ландшафтних робіт на ділянці різної складності. Наша команда фахівців також займається монтажем габіонних конструкцій, ретельно дотримуючись необхідної технології.

Ми гарантуємо якісну здачу роботи у строк, а також надання додаткових індивідуальних консультацій за потреби. Команда Golden art надає довгострокову гарантію на всі роботи.