Зміцнення укосів водойми габіонами

Якщо рельєф загородного ділянки далекий від ідеалу, а на приусадебній території розташоване невелике озеро або ставок, важливо обдумати оптимальний метод укріплення схилів. В іншому випадку це може призвести до накопичення та застою води в низинах, обсипання та руйнування ґрунту. Одним із найпопулярніших рішень є можливість укріпити берег габіонами. Це конструкції прямокутної форми, виконані з оцинкованої сталевої сітки подвійного скручування, з розміром фракції 5-30 см.

Переваги укріплення схилів водойми габіонами

Основна задача габіонів — захист берега від ерозії, розмивання та обвалення. Такі конструкції підходять для укріплення берегів і схилів на тривалий термін. Після того, як секції габіонної конструкції збирають і монтують, всередину їх засипають природний камінь або будь-який інший наповнювач. Укріплення схилів таким методом дозволяє зробити фіксацію схилу з будь-яким нахилом.

Укріплення схилів водойми габіонами в ландшафтному дизайні має ряд переваг:

  • можливість будівництва габіонної стіни будь-якої висоти;
  • ефективний опір будь-якому хвильовому та льодовому навантаженню;
  • відсутність потреби в додатковому укріпленні дна;
  • хороша гнучкість, завдяки чому конструкція не руйнується навіть при невеликому осадженні ґрунту;
  • невисока вартість монтажу порівняно з іншими методами укріплення берега;
  • зручність транспортування завдяки компактності конструкції та невеликої ваги.

Тривалість служби габіонних конструкцій радує, адже їх експлуатаційний термін може становити до 50 років. Технологія монтажу передбачає облаштування основи для габіонів на дні, потім безпосередньо укладаються самі габіони. Останній етап — це зворотне заливання конструкції.

Укріплення схилів водойми габіонами від Golden Art

Компанія Golden Art надає послуги з ландшафтного дизайну, а також займається гідротехнічним будівництвом. Ми допоможемо у короткі терміни укріпити схилі водойми габіонами.

Професійний підхід та використання кращих матеріалів дозволяє завжди дотримуватися термінів будівництва, а також гарантує високу якість робіт. Компанія Golden Art пропонує конкурентні ціни та якісний сервіс. Залиште заявку на нашому сайті, і ми швидко зв’яжемося з вами для виїзду на об’єкт та обговорення всіх деталей співпраці.