Геопластика рельєфу

Ландшафтний дизайн – це цілий комплекс робіт зі створення та облаштування присадибної ділянки. Важливу роль має геопластика – комплекс заходів, у ході яких змінюється природний рельєф ділянки з урахуванням естетичних та функціональних вимог до об’єкта. За допомогою геопластики рельєфу можна виправити усі недоліки природного ландшафту. Проведення робіт з ландшафтного дизайну потребує особливих навичок, тому їх слід довіряти професіоналам.

Переваги геопластики рельєфу

Геопластика є комплексом робіт із внесення штучних перетворень у природний рельєф присадибної ділянки. Таке рішення дає безліч переваг. Серед них:

  • висока естетичність дизайну ділянки;
  • оптимальне рішення для зонування простору коштом використання природних особливостей рельєфу, а також насипів штучного походження;
  • функціональність – штучно створені схили можуть візуально приховувати різні господарські будівлі, а піднесення можуть стати ідеальним рішенням для розміщення зони відпочинку (наприклад, альтанки);
  • можливість залучення важкодоступних та незручних ділянок;
  • створення оптимального мікроклімату. Наприклад, у поглибленій зоні відпочинку з водоймою навіть у спекотний день зберігатиметься прохолода. А у вітряний день така ділянка буде захищена з усіх боків від негоди.

При геопластику рельєфу можливе спорудження всіляких насипів та валів. Також здійснюється влаштування терас, створюються лабіринти, альпінарії, гірки, водойми та інші конструкції, що надають ділянці особливу естетичність.Геопластика рельєфу від професіоналів

Геопластика рельєфу – складний та трудомісткий процес, результат якого безпосередньо залежить від рівня професіоналізму виконавця. Тому таке завдання важливо довіряти справжнім досвідченим фахівцям.

Компанія Golden Art надає комплексні послуги. Ми перетворимо вашу ділянку на справжній райський куточок. Ціна геопластики рельєфу, а також терміни виконання робіт залежать від багатьох факторів, тому обумовлюються в індивідуальному порядку. Зв’язатися з нами можна за телефоном, вказаним на сайті. Ми з радістю проконсультуємо вас та допоможемо реалізувати ландшафтний дизайн вашої мрії.