Будівництво альтанок на воді

Благоустрій ландшафтного дизайну передбачає цілий комплекс робіт, у тому числі й облаштування прибережної зони. Місце для відпочинку в саду може стати прекрасним рішенням для будь-якого будинку з виходом до водойми. Така лаунж зона стане улюбленим місцем для відпочинку у сімейному колі або з гамірною компанією друзів.

Унікальна лаунж зона на воді

Альтанка на воді виглядає привабливо, а підбір оптимальної конструкції дозволить органічно вписати її у ландшафтний дизайн. Заведено розрізняти такі основні види альтанок:

  • конструкції з піднесенням над водою – для їх спорудження використовують палі або каркасні основи. Такі моделі відрізняються можливістю монтажу без прив’язки до сезону;
  • конструкції, оточені водою – їх будівництво допустиме на штучному півострові, а з’єднуються вони з берегом за допомогою спеціального містка. Така конструкція підходить для всіх видів водойми;
  • об’єкти, вклинені у водоймище — найбільш універсальний вигляд, який підходить для будь-якої водойми. З одного боку, альтанка розміщується на ґрунті, а з інших – омивається водою.

Будівництво біля води пов’язане з низкою критеріїв та вимог. Так, сама конструкція має бути легкою. Добре підходять відкриті будівлі з дерев’яним дахом. Крім фундаменту, обов’язково необхідно побудувати міст: його довжина залежить від віддаленості альтанки від берега. Деревину основи важливо обробляти спеціальними засобами. Важливо враховувати потужність течії, а також рівень сезонного підняття води у водоймах під час будівництва альтанки.

Як замовити будівництво альтанки на воді

Компанія Golden art спеціалізується на наданні послуг ландшафтного дизайну, а також організовує будівництво різних конструкцій на воді, зокрема альтанок. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи, тому враховують усі нюанси під час будівництва альтанок: у тому числі вагу конструкції, місце встановлення тощо.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід та надання комплексних рішень для всіх завдань. Команда Golden art завжди готова взятися навіть за найскладнішу роботу, реалізувавши її якісно та оперативно. Ціни на наші послуги приємно здивують вас. Для зворотного зв’язку обов’язково залишайте контактний номер. Ми зв’яжемося з вами та обговоримо всі деталі співпраці.