Зміцнення берегової лінії

Штучне водоймище на приусадебній ділянці — чудова ідея для організації затишної зони відпочинку. Але щоб невелике озеро гарно вписувалося в ландшафтний ансамбль, необхідно обдумати все до найменших деталей. Зокрема, важливо укріпити берегову лінію, захистивши її від ерозії, розмивання чи опускання грунту.

Варіанти укріплення берегової лінії

Укріплення берегової лінії запобігає обваленню будівель, а також зсуву ґрунту. Такий комплекс робіт дозволяє запобігти викривленню берегової лінії, а також такому неприємному явищу, як заболочування.

Існують різні варіанти укріплення берегової лінії штучних водойм. Кожен має свої особливості:

  • укріплення шпунтом — такий метод відрізняється високою стійкістю до хвильового навантаження, а також стійкістю до корозії та гниття. Середній термін експлуатації становить 50-70 років. Можливе укріплення дубовим, залізобетонним або пластиковим шпунтом;
  • укріплення георешіткою — відмінне рішення для озеленення берегів. Такий метод актуальний для місць, де ускладнений під’їзд спеціальної техніки. Він відрізняється високою швидкістю проведення робіт, а експлуатаційний період складає до 30 років;
  • укріплення габіонами дає змогу створювати укріплення будь-якої висоти, що мають стійкість до хвильового та льодового навантаження. Експлуатаційний період такого укріплення становить до 50 років.

Вибір методу укріплення залежить від особливостей ділянки та інших деталей.

Професійне укріплення берегової лінії

Створити ефектний ландшафтний дизайн з штучним водоймищем — завдання нескладне, але при цьому важливо подбати про ефективне укріплення берегової лінії. Компанія Golden Art на професійному рівні надає подібну послугу. Разом із роботами з укріплення берегової лінії наші спеціалісти допоможуть створити стильний декор берега.

Компанія Golden Art пропонує вигідні умови співпраці:

  • прийнятні ціни;
  • використання сучасної високотехнологічної техніки для робіт з укріплення;
  • команда, що складається з перевірених в справі фахівців;
  • дотримання узгоджених термінів робіт;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Вартість берегоукріплення залежить від обсягу та складності робіт. Тому для отримання індивідуальної консультації обов’язково звертайтеся за телефоном, вказаним на сайті.