Влаштування терас

Де провести час літнього вечора, щоб затишно, просторо і зі свіжим повітрям, та ще й так, щоб не довелося їхати з дому? А де влаштувати танцмайданчик для домашньої вечірки? Чи де, закутавшись у плед, пити гарячий чай осіннім днем ​​та милуватися фарбами природи? Звісно на терасі! Найпопулярніше місце на вашій ділянці потребує особливої ​​уваги, адже це перша вітальня вашого будинку, його візитна картка. Якщо ви тільки на початку будівництва свого будинку, це ідеальний момент для того, щоб включити в проект будинку терасу, адже таким чином можна використати загальний фундамент для будинку та тераси. Але й варіант прибудови до існуючого будинку так само можливий і актуальний.

Компанія GoldenArt виконує роботи з влаштування терас та монтажу терасного покриття “під ключ” з моменту свого існування. За роки практики ми набули безцінного досвіду та можемо гарантувати вам якість робіт на найвищому рівні!

Проведемо повний комплекс робіт з влаштування тераси:

  • Спеціаліст GoldenArt особисто зробить усі необхідні виміри, а дизайнер візуалізує вашу майбутню терасу. Складемо кошторис та договір на виконання робіт.
  • Ми підготуємо територію для влаштування тераси. Спеціальними машинами вирівняємо поверхню, очистимо місце для тераси від бур’янів та сміття. За потреби піднімемо висоту або опустимо. Зробимо розмітку території.
  • Відповідно до проекту виготовимо конструкцію-основу для тераси. Якщо ваша тераса не була включена в проект будинку, виготовляється полегшений варіант фундаменту, наприклад, регульовані опори або подушка з піску та гравію. У роботі використовується лише професійне обладнання для всіх видів робіт.
  • Проведемо монтаж несучої конструкції тераси. Якщо це прибудова до будинку, робимо міцні опори зі стовпів або інші види конструкцій.
  • Роботи з монтажу терасного покриття. Для початку робіт виконуємо влаштування основи для покриття, використовуючи лаги з твердих порід дерева. В якості терасного покриття використовують: терасну дошку, а також плитку або камінь. Ми зможемо запропонувати вам якісне терасне покриття та супутні матеріали за лояльною ціною.
  • Монтаж колон. Якщо ваша тераса передбачає дах, ми робимо підстави – колони. Якісно закріпивши колони і покривши лаком, можна приступити до наступного етапу – монтажу даху.
  • Монтаж даху. Ми виконуємо роботи зі збирання каркасу даху: встановлюємо крокви, монтуємо дошки, робимо укладання черепиці або іншого матеріалу згідно проекту.
  • Найприємнішим етапом є облаштування тераси всередині. Виконаємо будь-яку дизайнерську ідею.

Компанія GoldenArt подбає про те, щоб ваша тераса була створена для максимально якісного та комфортного відпочинку.