Замив паль

Основними компонентами при будівництві причалів та пірсів на піщаних ґрунтах є палі. Залежно від матеріалу, розрізняють різні типи паль. Кожна з них має свої особливості.

Різноманітність паль та оптимальний метод їх монтажу

Палевий фундамент має ряд переваг:

  • економічність — при встановленні паль відсутня необхідність проведення дорогих землерийних заходів;
  • оперативність виконання робіт – за допомогою паль облаштування фундаменту займає мінімум часу;
  • універсальність – можливість будівництва на всіх видах ґрунтів;
  • надійність – палі оптимально розподіляють навантаження та забезпечують додаткову опору для споруд;
  • практичність — роботи зі встановлення паль можна виконувати у будь-яку пору року незалежно від температури, погодних умов тощо.

Для гідротехнічних споруд підходять металеві та залізобетонні палі.

Металеві конструкції відрізняються швидкістю монтажу, відмінно підходять для будівництва на ділянках з підвищеною вологістю, а також на болотистих ґрунтах. Додаткова антикорозійна обробка забезпечує надійність та тривалість експлуатації. Залізобетонні палі мають високу опорну здатність, довговічність, міцність. Такий тип паль відрізняється можливістю щільного занурення у ґрунт.

Для різних гідротехнічних споруд оптимальним методом встановлення є замивання паль. Такий метод не вимагає великих площ для маневрів і підходить для встановлення паль у пухкі види ґрунтів.

Замив паль від Golden art

Компанія Golden art спеціалізується на проєктування ландшафтного дизайну та проведенні гідротехнічних робіт. Ми пропонуємо демократичні ціни на цілу низку наших послуг, а також чітке дотримання всіх термінів. Наші досвідчені фахівці візьмуться за виконання робіт будь-якого рівня складності.

Компанія Golden art гарантує високу якість, надійність та якісний сервіс. Для отримання додаткової консультації залишайте заявку на сайті. Наші спеціалісти обов’язково зв’яжуться з вами найближчим часом.