Будівництво малих архітектурних форм

Практично кожен ландшафтний проект передбачає наявність МАФів – малих архітектурних форм, що виконують функціональну та естетичну роль. Такі споруди зонують територію та створюють максимально комфортне місце для відпочинку, а також декору ділянки.

МАФи – незамінні споруди у ландшафтному дизайні

Садовий ландшафтний дизайн передбачає велику різноманітність МАФів. Залежно від їх призначення можна виділити 3 основні категорії:

  • декоративні – архітектурні споруди, основне завдання яких – прикраса ділянки. Це можуть бути різноманітні скульптури, квітники, фонтани, садові містки та ін;
  • функціональні — споруди, під час створення яких обов’язково враховують потреби власників ділянки. Це можуть бути ігрові майданчики, лавки;
  • універсальні — МАФи, які поєднують у собі красу декоративних споруд, але при цьому мають функціональність. Наприклад, альтанки, ротонди.

МАФи є частиною благоустрою ландшафту, тому важливо, щоб усі компоненти, що використовуються, відповідали єдиному задуму. Для будівництва малих архітектурних форм ми використовуємо максимально міцні матеріали, що відрізняються стійкістю до впливу ультрафіолету та опадів.

Щоб правильно розмістити МАФ в саду, необхідно враховувати все до найменших деталей: форму, фон, колір. В іншому випадку можна порушити загальну гармонію території. Не менш важливо дотримуватися правила помірності. Занадто велика кількість малих архітектурних форм на невеликій ділянці може зіпсувати загальне враження від ландшафтного дизайну.

МАФи – найкраще рішення для декору та підвищення функціональності саду

Щоб правильно продумати будівництво МАФів, а також зробити так, щоб усі будівлі органічно виглядали разом, важливо мати спеціалізовані знання. Компанія Golden Art спеціалізується на наданні послуг з ландшафтного дизайну під ключ.

Наші спеціалісти можуть надати докладну консультацію з будь-якого питання, у тому числі з будівництва малих архітектурних форм. Ми гарантуємо високу якість робіт, а також прийнятні ціни. Зв’язатися з нами можна за контактами, які вказані на сайті. Компанія Golden Art завжди рада втілювати найкращі дизайнерські задуми у життя.