Будівництво причалів

Ландшафтне озеленення ділянки – незамінний комплекс робіт для облаштування затишної зони біля будинку. А якщо ваша ділянка має прямий вихід до річки або будь-якої іншої водойми, обов’язково варто подбати про облаштування причалу, який дозволить насолоджуватися численними прогулянками на водному транспорті.

Особливості будівництва причалів

Причал – це стаціонарна берегова споруда, яка встановлена ​​за контуром водної лінії. Він має прямокутну форму. Залежно від виду, розрізняють такі споруди:

  • стаціонарні — капітальні причальні стінки, які виготовляють з каменю, бетону та металоконструкцій. Для їх будівництва необхідний цілий комплекс будівельних робіт. Конструкції можуть бути доповнені огорожами, сходами, поручнями. Зовнішній вигляд та вартість причалу залежить від складності проєкт. Такий тип причалу відрізняється високою стійкістю до різних природних катаклізмів;
  • збірно-розбірні понтонні причали — для їхнього облаштування використовують готові модульні комплекти блоків. Такий тип має ряд переваг: низьку вартість, гнучкість конфігурації, швидкість пристрою, а також можливість швидкого розбирання у разі повені або з інших причин.

Для причалів характерне застосування різних покриттів, виходячи з переваг та бюджету замовника. Найчастіше використовується дошка із сосни, дуба або модрини, яка обов’язково оброблена спеціальними просоченнями.

Може стати в нагоді також ПВХ дошка, яка за своїми характеристиками перевершує натуральні дошки. Покриття для причалів обов’язково повинні бути безпечними та надійними, а також не містити небезпечних компонентів та відповідати всім вимогам пожежної безпеки.

Професійний підхід до будівництва причалів

Компанія Golden art надає послуги ландшафтного дизайну, а також займається будівництвом причалів на професійному рівні. У процесі будівництва ми використовуємо матеріали найвищої якості, а також стежимо за надійною установкою споруд.

Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи, що дає змогу гарантувати високу якість результату. Компанія Golden art пропонує оптимальні ціни, індивідуальний підхід до кожного клієнта та оперативність проведення всіх робіт. Залишайте заявку на сайті та ми зв’яжемося з вами для обговорення проєкт вашої мрії.