Ландшафтне проектування та візуалізація

Ландшафтний проєкт – перший етап створення гарного впорядкованого саду. Він дозволяє уникнути багатьох помилок, а також зайвих фінансових витрат на втілення дизайнерського ландшафту. Професійний ландшафтний проєкт є раціональним і збалансованим планом перетворення ділянки. Його створюють з урахуванням усіх побажань клієнта, включаючи гармонійне поєднання будівель та зелених зон відпочинку на території.

Професійне ландшафтне проєктування: основні етапи робіт та їх особливості

Проєктування ландшафтного дизайну передбачає виконання робіт у два етапи:

 1. Ескізний проєкт. Його розробляють у двох варіантах. У ньому демонструють загальну концепцію розміщення всіх основних об’єктів з розбивкою на основні функціональні зони. На цьому етапі замовник може вносити свої корективи та побажання. Після цього визначають приблизну вартість і тривалість робіт, а також розробляють 3D візуалізацію майбутньої території об’єкта.
 2. Ландшафтний проєкт передбачає розробку глобального плану щодо озеленення та благоустрою ділянки.

Він включає:

 • генеральний план — загальне креслення, в якому відображено планування території, а також розміщення будівель (як чинний, так і запланованих споруд) та елементів благоустрою. Це основний документ у складі ландшафтного проєкту;
 • дендроплан — заплановане розташування елементів озеленення. При розробці обов’язково вказують вид, сорт та кількість кожної рослини.Дендроплан є базою для складання асортиментної відомості рослин;
 • розбивочно-посадковий креслення — містить докладну інформацію про розташування рослин з урахуванням прив’язки до конкретної точки місцевості. На кресленні вказують точну відстань між посадками;
 • прив’язка систем доріжок – це креслення дорожньо-стежкової мережі, а також її зв’язування з елементами планування;
 • схема системи поливу – це робоче креслення, в якому пропонується принцип розміщення водоприймача, помпової станції, а також точок зрошення;
 • загальний кошторис – це документ, в якому вказують орієнтовну вартість послуг ландшафтного дизайну. Її розраховують на основі планованого обсягу робіт, вартості матеріалів і т.п.
 • пояснювальна записка — включає відомість обсягу робіт, технології, а також послідовність виконання всіх робіт на певній ділянці. Також у ній обов’язково вказують короткий опис всіх рослин, та рекомендації щодо догляду.

Переваги візуалізації

Візуалізація ландшафтного проєкту – це створення 3D моделі ділянки. Вона дає можливість розглянути проєкт у трьох вимірах до найменших деталей, і отримати уявлення про те, як виглядатиме ділянка після всіх робіт. Переваги візуалізації:

 • наочність;
 • зниження ризику прийняття неправильних рішень;
 • можливість оцінки розвитку всіх запланованих насаджень у перспективі.

Проєктування ландшафтного дизайну важливо доручати професіоналам. Наша компанія спеціалізується на цій діяльності та має великий досвід. Наші фахівці готові виконати всі роботи якісно та оперативно.Переконатись у професійному підході ви можете, ознайомившись із прикладами наших робіт. Ми створимо та втілимо проєкт ділянки вашої мрії!